Baner Reklamowy - POWLEKANY PREMIUM 1m2 (100cm x 100cm) MATOWY

Dlaczego warto wybrać nasz baner POWLEKANY,  a nie tańszy baner laminowany.

Tańszy baner laminowany – różni się tym, od mocnego banera powlekanego, że siatka materiału zostaje zalaminowana folią wykonaną np. z PCV. Baner POWLEKANY ma siatkę zatopioną w tej folii, przez co jest banerem mocniejszym, odporniejszym na zrywanie. Nadaje się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Dobrze zamontowany przetrwa nie jeden wiatr, czego nie można powiedzieć o banerach laminowanych. WYBÓR JEST PROSTY.

Podstawowe informacje:

  • Materiał: Matowy, POWLEKANY Frontlit 510 gram, o bardzo silnym splocie 1000×1000
  • Projekt: Wydrukowany według Państwa projektu
  • Druk: Eko-solwentowy w pełnej gamie kolorystycznej CMYK
  • Odporność na warunki atmosferyczne: TAK
  • Wykończenie krawędzi: Zgrzewanie, oczkowanie (oczka ocynkowane)

 

Jak zamawiać:

Przygotowanie

Aby proces zamówienia przebiegał szybko, potrzebujemy znać rozmiar banera oraz wiedzieć czy mamy wykonać projekt graficzny czy jest on już gotowy. 

Dodatkowo przygotuj dane firmy bądź osoby, dla której wykonamy zlecenie. Podaj nam również adres wysyłki.

Proces zamówienia

Wyślij e-mail na adres: biuro@banerylogo.pl

w wiadomości wpisz przygotowane wcześniej informacje. 

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz fakturę pro-forma do opłacenia.

Druk banerów i wysyłka

Po przesłaniu do nas plików lub po akceptacji projektu, drukujemy Twój baner.

Starannie spakowany w tubę, dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni kurierem DPD. 

Maksymalna szerokość banera wysyłanego w tubie to 300cm. Szersze banery składamy w kostkę.

Nasza oferta, na którą składa się profesjonalny druk wielkoformatowy, obejmuje reklamowe banery powlekane w dziesiątkach różnych rozmiarów. Szeroki asortyment sprawia, że klient z łatwością znajdzie format spełniający jego wymagania. Każda dostępna plandeka może zostać z powodzeniem wykorzystana do skutecznych działań marketingowych i informacyjnych, jednak poza właściwościami promocyjnymi nasze wyroby wyróżniają się także znakomitymi parametrami technicznymi. Zachęcamy do wyboru jednego z modeli i składania zamówień.

Banery powlekane – zalety i zastosowanie

Dlaczego warto zdecydować się na artykuły dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego? Przede wszystkim dlatego, że reklamowy baner powlekany (plandeka) i druk wielkoformatowy może być wysoce efektywnym narzędziem w promocji produktów, usług, organizacji, osób czy idei. Publikując określony przekaz w publicznym miejscu, w którym każdego dnia przebywa wielu ludzi, można trafić do ich świadomości i przekonać np. do kupna promowanych wyrobów czy skorzystania z oferty danej marki. To jeden z najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych sposobów pozwalających na dotarcie z przekazem do szerszej grupy odbiorców.

 

Zastosowanie reklamowe, na które pozwala druk wielkoformatowy w rodzaju banerów powlekanych, jest istotne, ale poza tym proponowane przez naszą firmę plandeki szeroko wykorzystuje się także w innych celach, np. informacyjnych. Prowadząc kampanie społeczne czy polityczne, powszechnie sięga się właśnie po tę metodę komunikacji. Świadczy to o jej uniwersalności, ponieważ da się jej z powodzeniem używać w działaniach marketingowych, informacyjnych, propagandowych i innych.

 

Skuteczne i atrakcyjne powlekane banery reklamowe

Poza montażem w miejscach publicznych – niezależnie od tego, w jakim celu – reklamowy baner powlekany (plandeka) znajduje zastosowanie w prywatnych lokalach usługowych, firmach wytwórczych i wszelkiego typu innych przedsiębiorstwach, a także w instytucjach i organizacjach. Wywieszając druk wielkoformatowy np. na ogrodzeniu czy budynkach zewnętrznych albo wewnętrznych, można udostępnić komunikaty skierowane zarówno do odbiorców – np. klientów albo interesantów – jak i pracowników.

 

Czym wyróżniają się banery? Ich specyfika polega na specjalnej konstrukcji, która powstaje z materiału dodatkowo wzmacnianego, czyli właśnie powlekanego, np. płynnymi polimerami, jak PCV. Zastosowanie odpowiednio dobranych substancji sprawia, że plandeka reklamowa jest odporniejsza na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych, jak zanieczyszczenia, wilgoć czy niskie temperatury. Dzięki temu prezentuje się atrakcyjniej, wymaga rzadszego mycia i zyskuje na trwałości, a to niezwykle istotne, gdy chodzi o druk wielkoformatowy, który jest cały czas wystawiony na wpływ warunków atmosferycznych.

 

Zamawiając plandeki u nas, można mieć pewność wysokiej jakości wykonania z dobrych materiałów i przy użyciu starannie dobranych powłok powlekanych. Niezależnie od wybranego rodzaju dostarczamy na czas solidne banery reklamowe i innego typu druk wielkoformatowy, który z powodzeniem spełnia swoje zadanie przez lata.