Plandeka 900g TIR Bardzo Mocna

Podstawowe informacje:

  • Materiał: Plandeka reklamowa Europejskiego producenta 900 g
  • Projekt: Wydrukowany według Państwa projektu 
  • Druk: Eko-solwentowy w pełnej gamie kolorystycznej CMYK
  • Odporność na warunki atmosferyczne: TAK

Jak zamawiać:

Przygotowanie

Aby proces zamówienia przebiegał szybko, potrzebujemy znać rozmiar banera oraz wiedzieć czy mamy wykonać projekt graficzny czy jest on już gotowy. 

Dodatkowo przygotuj dane firmy bądź osoby, dla której wykonamy zlecenie. Podaj nam również adres wysyłki.

Proces zamówienia

Wyślij e-mail na adres: biuro@banerylogo.pl

w wiadomości wpisz przygotowane wcześniej informacje. 

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz fakturę pro-forma do opłacenia.

Druk banerów i wysyłka

Po przesłaniu do nas plików lub po akceptacji projektu, drukujemy Twój baner.

Starannie spakowany w tubę, dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni kurierem DPD. 

Maksymalna szerokość banera wysyłanego w tubie to 300cm. Szersze banery składamy w kostkę.

Nasza firma oferuje nadruki na plandekach na samochody ciężarowe, TIR’y, naczepy. Drukujemy na materiałach europejskiego producenta. 

Plandeki samochodowe

Plandeki samochodowe niezmiennie są bardzo popularną formą reklamy. Ze względu na dużą powierzchnię reklamową, wydrukowane plandeki TIR, są w stanie przekazać dużą ilość informacji o produktach i usługach. Plandeka jest nie tylko zabezpieczeniem przewożonego towaru, ale równie dobrze może stanowić mobilną reklamę.  Druk plandek to rozwiązanie nie tylko dla dużych firm. Zwracając uwagę na atrakcyjną cenę druku plandek, mniejsze firmy równie często decydują się na zastosowanie tej metody. Nasza firma dostosowuje ofertę do klienta.  Dużym atutem naszej firmy jest doświadczenie w druku, i rozwinięty park maszynowy.

Plandeki na samochody ciężarowe

Plandeki na samochody ciężarowe muszą być wydrukowane na konkretny wymiar. Dlatego bez odpowiednich maszyn, nie ma możliwości wykonania precyzyjnych plandek. Nasza firma posiada japońskie maszyny do druku wielkoformatowego, gdzie szerokość druku to ponad 3m, dlatego plandeki wydrukowane u nas będą cieszyć oko przez długi czas.  Oprócz tego, plandeki TIR wykonane na europejskich materiałach gwarantują wytrzymałość. Wytrzymałe drukowane plandeki, odpowiednio zabezpieczają przewożony towar. Aby uniknąć problemów, warto zamówić dobrej jakości plandeki na samochody ciężarowe właśnie w naszej firmie.