Gotowe projekty do wyboru i druku na banerach, banerach odblaskowych, plandekach oraz siatkach mesh

Poniżej przedstawiamy nasze gotowe projekty banerów reklamowych. Każdy projekt ma swoją nazwę umieszczoną w rogu projektu, np. „XZ01”, prosimy ją zapamiętać przy wyborze projektu.

Podstawowe informacje:

Wszystkie przedstawione projekty graficzne materiałów reklamowych można wydrukować na wszelkich dostępnych u nas materiałach. Poniżej przedstawiamy w jaki sposób najprościej zamówić banery w naszej firmie.

Jak zamawiać:

Przygotowanie

Aby proces zamówienia przebiegał szybko, potrzebujemy znać rozmiar banera oraz znać numer wybranego projektu np. „XZ1”. 

Dodatkowo przygotuj dane firmy bądź osoby, dla której wykonamy zlecenie. Podaj nam również adres wysyłki.

Proces zamówienia

Wyślij e-mail na adres: biuro@banerylogo.pl

w wiadomości wpisz przygotowane wcześniej informacje. 

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz fakturę pro-forma do opłacenia.

Druk banerów i wysyłka

Po przesłaniu do nas plików lub po akceptacji projektu, drukujemy Twój baner.

Starannie spakowany w tubę, dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni kurierem DPD. 

Maksymalna szerokość banera wysyłanego w tubie to 300cm. Szersze banery składamy w kostkę.

Zapraszamy do współpracy firmy, osoby indywidualne, instytucje, organizacje i inne podmioty, które chcą zlecić projektowanie banerów reklamowych i druk wielkoformatowy. Zapewniamy profesjonalne wykonanie wszelkiego rodzaju zleceń niezależnie od ich specyfiki i skali. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych grafików, którzy w ciągu wieloletniej pracy zrealizowali liczne przedsięwzięcia na rzecz klientów z najróżniejszych branż. Gwarantujemy jasne warunki i atrakcyjne ceny współpracy w ramach projektowania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru jednego z dostępnych pakietów projektów.

Skuteczne i estetyczne projekty banerów reklamowych

Wśród wielu dostępnych form przekazu stosowanych w ramach kampanii ATL zawsze wymienia się baner reklamowy, którego projekt można u nas zamówić w dobrej cenie. Tego rodzaju druk wielkoformatowy ma duży potencjał marketingowy, dlatego jest szeroko wykorzystywany zarówno przez największe marki o globalnym zasięgu, jak i małe firmy prowadzące lokalną działalność, które zlecają nam projektowanie. Tak bogate spektrum użycia potwierdza również uniwersalność tego narzędzia promocyjnego czy informacyjnego. Jednak aby móc liczyć na skuteczność w docieraniu z przekazem do odbiorców poprzez tę formę marketingu, należy zadbać o atrakcyjny, przyciągający uwagę i spójny ze strategią marki, organizacji czy kampanii projekt banera reklamowego. Ponieważ specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, możemy zaproponować kompleksowe wsparcie w konkurencyjnej cenie.

Prace nad projektowaniem rozpoczynamy od precyzyjnej analizy wytycznych i wymagań klienta. Rozpatrujemy wskazania i potrzeby zamawiającego, a także dokładnie poznajemy grupę docelową, do której przekaz ma być skierowany. Skupiamy się na tym, żeby uzyskać efekty spójne ze strategią marki czy organizacji, tak aby wszystkie projekty banerów reklamowych wpisywały się w jej założenia. Przykładamy szczególną wagę do estetyki powstających pomysłów, które są schludne, nowoczesne, czytelne i zrozumiałe dla wszystkich potencjalnych odbiorców. Co równie istotne, oferujemy projektowanie i druk wielkoformatowy w atrakcyjnej cenie.

Projekty banerów, obok których trudno przejść obojętnie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadaniem nośnika, o którym mowa, jest dotarcie z przekazem do jak największej liczby osób, dlatego tworzymy projekty skupiające na sobie uwagę, obok których trudno przejść obojętnie. Stawiamy na niebanalne i kreatywne, a zarazem skuteczne rozwiązania graficzne i marketingowe, co przekłada się na zaciekawienie odbiorcy i skupienie na sobie jego wzroku. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, przy projektowaniu banerów reklamowych uwzględniamy także lokalizacje, w jakich będzie prezentowany druk wielkoformatowy. A wszystko to w konkurencyjnej cenie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych klientów, przygotowaliśmy ofertę podzieloną na różne pakiety. Wszystkie kreacje realizujemy na podstawie dostarczanych nam briefów będących podstawą, pod której kątem powstaje projekt. Atrakcyjna cena w połączeniu z fachową realizacją i estetycznymi efektami sprawia, że baner reklamowy w naszym wykonaniu jest wysoce skutecznym narzędziem promocji. Zapraszamy do współpracy klientów, którzy poszukują specjalistów od druku wielkoformatowego.