Siata Mesh Bardzo Mocna

Podstawowe informacje:

  • Materiał: Siatka powlekana o grubości 380g/m2
  • Projekt: Wydrukowany według Państwa projektu 
  • Druk: Eko-solwentowy w pełnej gamie kolorystycznej CMYK
  • Odporność na warunki atmosferyczne: TAK
  • Wykończenie: oczkowanie lub tunel

Jak zamawiać:

Przygotowanie

Aby proces zamówienia przebiegał szybko, potrzebujemy znać rozmiar banera oraz wiedzieć czy mamy wykonać projekt graficzny czy jest on już gotowy. 

Dodatkowo przygotuj dane firmy bądź osoby, dla której wykonamy zlecenie. Podaj nam również adres wysyłki.

Proces zamówienia

Wyślij e-mail na adres: biuro@banerylogo.pl

w wiadomości wpisz przygotowane wcześniej informacje. 

W mailu zwrotnym otrzymasz potwierdzenie zamówienia oraz fakturę pro-forma do opłacenia.

Druk banerów i wysyłka

Po przesłaniu do nas plików lub po akceptacji projektu, drukujemy Twój baner.

Starannie spakowany w tubę, dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni kurierem DPD. 

Maksymalna szerokość banera wysyłanego w tubie to 300cm. Szersze banery składamy w kostkę.

Nasza firma oferuje banery z siatki mesh, których cena jest bardzo atrakcyjna. Wielkoformatowe reklamy stworzone z tego materiału mają wiele zalet. Zadrukowana powierzchnia ma strukturę z drobnymi oczkami, więc wyróżnia się niską wagą i znajduje tym samym mnóstwo zastosowań promocyjnych. Świetnie sprawdza się jako billboard na budynki, nawet gdy zasłania okna, ponieważ przepuszcza stosunkowo dużo światła. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów promocyjnych oraz gratisowo wykonujemy projekty graficzne. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług!

Zalety banerów z siatki mesh

Warto wiedzieć, że siatka mesh stała się popularnym tworzywem dla ogromnych banerów, których powierzchnia wynosi nawet setki metrów kwadratowych. Jej konstrukcja sprawia, że przenika przez nią wiatr, więc nie występuje efekt „żagla”, będący niejednokrotnie przyczyną uszkodzeń reklam outdoor. Taka syntetyczna tkanina jest również bardzo odporna na niekorzystne warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zachowuje swoje właściwości w przypadku nagłych zmian temperatury, promieniowania UV czy intensywnych opadów deszczu. Ponadto grafika, którą umieszcza się na banerze z siatki mesh, nie musi być wysokiej rozdzielczości. Na niską cenę tego rozwiązania wpływają też niewielkie koszty transportu, gdyż całość jest naprawdę lekka.

Siatka mesh to doskonały nośnik reklamy

Ze wszystkich atutów proponowanych materiałów mogą skorzystać przedsiębiorcy z różnych branż. Umieszczone w publicznym miejscu informacje pomogą wreszcie zwiększyć rozpoznawalność i liczbę sprzedanych przedmiotów czy zleceń. Zamawiając baner z siatki mesh w atrakcyjnej cenie, należy pamiętać o kilku kwestiach. Ilustracje i napisy powinny być proste oraz najlepiej sporych rozmiarów. Dzięki temu będą widoczne z dużej odległości. Natomiast z racji tego, że materiał przepuszcza światło, trzeba zastosować elementy o wysokim kontraście.

Tworzymy profesjonalne banery z siatki mesh

Dbamy o najwyższy poziom realizacji wszystkich zleceń, więc wykorzystujemy nowoczesne metody i urządzenia. Banery w niskiej cenie są zamieszczane na siatce mesh o optymalnej grubości, którą wzbogacono o PVC. W konsekwencji są one trwałe i idealnie nadają się do małych lub dużych projektów promocyjnych. Grafiki wykonujemy w technice druku ekosolwentowego za pomocą sprawdzonego sprzętu marki Mimaki. Nadruki są więc nieszkodliwe dla środowiska, a także wyróżniają się bardzo dobrym nasyceniem i odzwierciedleniem kolorów. Powstałe materiały na pewno zrobią znakomite wrażenie na oglądających.

Wybierz nasze banery z siatki mesh

Oferowane przez naszą firmę wyroby spełnią wymagania wszystkich Klientów. Współpracujemy z dużymi i małymi podmiotami, zawsze uwzględniając specyficzne potrzeby lub prośby. Baner z siatki mesh, którego cena jest korzystna, zdobywa coraz większą popularność, więc warto użyć go do reklamowania usług lub sprzedawanych towarów. Szczycimy się ogromnym doświadczeniem, zapewniamy prosty system zamawiania oraz błyskawicznie realizujemy zlecenia. Chętnie udzielmy także porad i odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu i kupowania!